Jdi na obsah Jdi na menu
 


knížky tlapky

16. 9. 2015

Co je nahoru, Pups? Je dětská kniha založená pryč televizním seriálu. To bylo propuštěno na podzim roku 2014 Bendon Books. To nadrozměrných PAW Patrol zbarvení / aktivita kniha je 11 "x 16".To incudes 24 barvení listy a aktivity, jako je počítání, mřížky kreslení, bludiště, a další!

Co & # 039; s up Pups

File:What's up Pups 1.jpg

File:What's up Pups 2.jpg

File:What's up Pups 4.jpg

File:What's up Pups 5.jpg

Pit Crew Pups! Je dětská kniha založená pryč Tlapkova patrola televizního seriálu. To bylo propuštěno na 6. ledna, 2015 .Štěňata z Nickelodeon PAW Patrol jsou rozpumpovala na závod automobilů Adventure Bay. Chlapci a dívky ve věku 3 až 7 bude milovat tento krok 2 krok do Readingu vyrovnán čtenáře, že se vyznačuje fólii na krytu a dva listy lesklé samolepky.

Krok 2 Čtenáři používat základní slovní zásobu a krátké věty říci jednoduché příběhy. Pro děti, které uznávají známá slova a může znít ven nová slova pomocí.

Pit poops posádky

Štěňata na záchranu! Je dětská kniha založená Tlapkova patrola televizního seriálu. To bylo propuštěno 22. července 2014 Random House. Je také obsahovat více než 30 samolepky.

File:Pups to the rescue book 8.PNG

File:Pups to the rescue book 1.PNG

File:Pups to the rescue book 6.PNG

Chase se na věci! Je dětská kniha založená Tlapkova patrola televizního seriálu. PAW Patrol je Nickelodeon nový animovaný akční adventura série hrát balíček šesti hrdinských štěňat vedených tech-důvtipný chlapce jménem Ryder. Tento Krok 2 Krok do Readingu srovnal čtečka založená na sérii je ideální pro chlapce a dívky ve věku 4 až 6, kteří se jen naučit se číst na vlastní pěst. A je dodáván s dvěma stránkami nálepek!

File:Chase is on the case book 5.PNG

File:Chase is on the case book 7.PNG