Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chase

19. 6. 2014

 Paw-hlídka-chase

Oblíbená hláška:Tlapky připraveni do akce Rajdre pane,Chase jde na to hned,Chase (Čejs) jde do akce,Chase jde přímo do akce,super polda Chase jde přímo do akce,Chase je na strašidla jako pes,Mořská hlítka připravená do akce

Chase se bojí zubaře.(letadlo tron)

Chase když bylštěne jeho nejoblíbenejší byl medvědí plyšák jménem stražník medvěd,pořád ho má.

Ryde má Chase moc rád a že Chase je super policajt.Chase se boji  o Skye protože ji má velice rád.Chase je a trochu alergický na kočky a peří.

 Chasův Badge

Chase je německý ovčák štěně, a člen tlapky. On je policie a dopravní policista pes. Chase je německý ovčák štěně, který je vidět, že je poměrně vyspělý a vážně na misích. Zdá se, že nejblíže k Ryerovi. , a inklinuje být vůdce na PAW Patrol. On je policejní / security dog. Jeho hlavní barva je tmavě modrá. Má na sobě policejní čepici a jezdí policejní tématikou auto, které se používá pro mise.

Pomocí jeho policejní auto a megafon, to Německý ovčák je pes atletické přirozený vůdce, který má rád, že se ujmou. Chase může být v případě, ale musí dávat pozor na kočky a peří, protože je alergický.

Seznamte se s Chase

   Používat jeho policejní vůz a megafon, to německý ovčák je atletická přirozený vůdce, který se rád ujme. Chase může být v případě, ale musí dávat pozor na kočky a peří, protože je alergický.

 

Chase, je policejní pes, je velmi vyspělý, možná nejzralejší skupiny.On je určitě vůdce, a bere věci velmi vážně, když na hlídce, když má své vzestupy a pády. Ten může být velmi hravé, když tam nejsou žádné mise. On a Marshall  jsou nejlepší přátelé a jsou konkurenceschopné, ale dělají to jen pro zábavu. Během misí, může se ukázat svou emocionální stránku, ale vždycky to popírá s jeho závažné nežádoucí. 

 Používat jeho policejní vůz a megafonem, to německý ovčák je atletický přirozeným vůdcem, který rád převzít. Chase může být na případu, ale musí dávat pozor na kočky a peří, protože je alergický.

 Související obrázekSouvisející obrázek

 

 


Je to vynikající sniffer a může vystopovat cokoliv. Nicméně, on je alergický na kočky, peří a prachu. On používá megafon varovat občany o potížích, a také řídit provoz.

 Chasewiki

 


Super polda Chase