Jdi na obsah Jdi na menu
 


Everest

23. 4. 2015

 

Oblíbená hláška:Sních nebo led ženu se před,Na horách Everest nezná strach

Everest Badge

 Everest:je žena husky,která se objevila 2 serii.Ona je  Tlapkova patrola zasněžené horské štěně.Je 7 štěně.

Everest by hrala sport,ale nejoblibenejší sport pro Everest je snowbordování.

Everest žije na jižním pólu, když zachránila Jake který se právě chystal spadnout sněhového útesu.Ryder pak řekl, že o je tlapkova hlídka,která se dostala setkatkala téměř na konci Nová tlapka (Nová tlapka.) Byla provedena oficiální člen (s její vlastní znak)O Ryder během výletu před epizoda skončila. Zatím, ona je 7. člen psít ýmu, a ona je 2. ženský prvek. V budoucích epizodách, ona se zřejme řídí její vlastní sněžný pluh vozidlo, které je uvedena níže.

Everest je nadšená štěně a miluje předvádění záchrany. Ona je prokázáno, že velmi hyperaktivní a hravá stejně.Ona je velmi dobří přátelé s Jakem, který se objímá a olizuje hodně.Everest také miluje jíst něco játra příchutí,jako jsou játraochucené mláďat zachází, a játra sám.

Everest je mladá husky štěně. Má šedavě levandule srst (podobnou barvu jako Rocky) a má bílou srst na její tlapky, hrudníku a břicha. Její ocas je také našedlý-levandule, s bílou srstí na spodní straně. Má modré oči a bílé uši. Ona také nosí tobogán, který je žlutý a modrozelený barvy.Její uniforma se skládá z Teal bundy se žlutým lemováním a bílým chmýřím.Její odznak je jasně modrý a má stálezelený strom na to.

Stejně jako všechny Tlapkova patrola mláďat,Everest má svůj vlastní osobní Pup Tag, s tvaru stromu symbol Evergreen na to, kterou používá ke komunikaci s Ryder, vyhlídkové, a druhý Tlapkova patrola mláďat. Při použití, Pup Tag by blikat své světlo. Pup Tag má také speciální mechanismus, který umožňuje, aby Tlapkova patrola štěňata, aby se video hovorů na jiné Tlapkova patrola členů.

 

Everest vozidlo je modrozelený, stříbrné a oranžové sněžný pluh. Používá ho jako její štěně domu, když ne v misích. Skútr má také dráp / hmatat chytit velké objekty, jako jsou větve stromů, a dostat je z cesty. Její vozidlo může odklízet sníh z jeho cesty, jak to bude, tak to bude snazší cestování. Její číslo vozidla je 09.

Everest jak je uvedeno v sérii, je hyperaktivní štěně. Ona je dobrá na "břicho-bogganing" (sjíždění kopce na břicho), a je dobrý v zachraňování lidí, stejně jako zbytek tlapky Patrol. Zachránila Jakea v The New Pup od kousání na jeho kalhoty, těsně předtím, než spadl z útesu (také dávat mu Zářez v procesu). Ona je velmi dobré se v případě potřeby kopání díry.

Fotka uživatele PAW Patrol.

Seznamte se s Everest

 Everest je zábavná-milující Husky štěně a druhý nejmladší člen PAW Patrol. Žije s Jakem na jeho zasněžené hory a miluje ‚břichem bogganing‘, sjíždění na břiše. Led nebo sníh, ona je připraven jít

Související obrázek

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paw Patrol cake