Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rocky

19. 6. 2014

 

 Paw-hlídka-skalnatá

Oblíbená hláška:Jedeme na zelenou,nezahodit jen obnovit,Jedeme na sněhomol,Dáme si foukanou,

Rocky když byl malé štěne nejrači si hral s kostkamy.

Rocky je mix-plemeno štěně, který má vždy po ruce prostředky. Je nadšenej recyklace pes s tisíci nápady a nástroje uvnitř jeho štěně smečky.

Rocky je Badge 

Rocky je pes kříženec Eco Pup. Je členem tlapky. On je muž štěně.  Rocky je recyklovat štěně. On je hybridní / mix-plemeno Eco štěně, který má vždy něco opravit problém. Rocky používá jeho ruce ruku zvednout kousky, které by mohly být recyklovány.

Rocky je chytrý Eco-štěně. Ten snižuje, opakovaně, a recykluje vše, co si můžete najít. Nicméně, Rocky má aquaphobia, "strach z vody."Někdy, když se tváří v tvář svému strachu, ale nikdy Zdá se, že ji překonat. Rocky je Marshall nejlepší přítel, ale jeho často citují něj je: "Marshall Váš hadice!"

Rocky má recyklační kamion, který obsahuje velké množství odpadu, který se používá k vytvoření něčeho nového. Rockyho dráp mu pomáhá stavět věci a vyzvednout. Jeho štěně balení obsahuje lepidlo, kterou můžete načíst štěkáním. 

 

Seznamte se Rocky

 Rocky je mix-plemeno štěně, které má vždy po ruce prostředky. Je to nadšený recyklace pes tisíc nápadů a nástrojů uvnitř jeho štěně balení.

 

 

   


 

Související obrázek

Související obrázek