Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rubble

19. 6. 2014

  

Oblíbená hláška:Rubble (Rabl) tohle svede,Rubble uš se žene,Kde se kopat

Rubble se bojí pavouku.

Rubbleho nejoblibeneší byla děka,když byl štěně.

 Rubble je drsný, ale roztomilé Anglický buldok, že ví všechno o skateboardech a snowboardů.Miluje umazat pak skočit do vany. Není úkolem Rubble se výstavbě bagr nemůže nabrat!

 Štěrk je Badge

Rubble  je anglický buldok štěně a člen tlapky.  On je muž štěně.Rubble je anglický buldok štěně a výstavba štěně na tlapky.  Jeho hlavní barva je žlutá. Jeho hlavní barva je žlutá. Jeho truck vypadá jako buldozer, modifikovaného s vrtáky a jiné stavební nářadí.Rubble  je nejmladší člen PAW Patrol. V mláďatech Uložit toof, on ukáže, že on má pavouků, strach z pavouků.

Rubble  je drsný, ale roztomilé anglický buldok, který ví všechno o skateboardy a snowboardy. Miluje umazat pak skočit do vany. Není úkolem sutinách své výstavbě bagr nemůže nabrat!

  

Štěrk je drsný, ale roztomilé Anglický buldok, že ví všechno o skateboardy a snowboardy. Miluje se zašpiní a pak skočit do vany.Tam je bez práce suti v výstavbě bagr nemůže nabrat!

I když se může objevit poměrně těžké, Štěrk je zcela opačný. Ten má tendenci být trochu cry-baby, a je velmi měkká pro malá zvířata, dokonce i koťata (stejně jako u štěňat a Kitty-tastrophe). Miluje

Rubblewiki

Výsledek obrázku pro tlapkova patrola blogy

smát a je poměrně hravý.On také má velkou chuť k jídlu,

Před Štěrk se připoji k tlapkam hlídce , on byl vždy sám, a to bylo naznačil, že on byl toulavý pes, což znamená, že nemá domov ani rodinu postarat se o něj.  Setkal se Ryderem a tlapkami.  když byl malé štěně. Štěrk dostal sám uvízl na stromě visí nad oceánem a byl zachráněn Chase je čisté. Po krmena, Štěrk vplížil do Chase vozidla během mise. Ukázal jeho kopat dovednosti kopat tunel v tvrdém sněhu balvany, takže Jake se dostat ven, když uvízl v nich.Ryder oznámil, že našel domov pro něj: jako stavební / Builder-Pup na PAW Patrol! Klikněte zde pro více informací.

Štěrk je super-rypných dovednosti, a tak není divu, že je konstrukce, Pup. Má také vynikající brusle a sníh stravování dovednosti a vždy doufá, že je vybrán na mise, které se týkají buď dovednosti. Když jde dolů na snímek se postaví na čtyřech nohách, a když skočí mu tleská jeho tlapky dvakrát ve vzduchu.

 

Soubor: Obrázky-51.jpeg