Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skye

19. 6. 2014

 Paw-hlídka-skye

Oblíbená hláška:a letíme do obrák,tak letime do obrak

Skye (Skaj) se bojí orlu.

Kdyř Skye byla štěně měla oblíbenou hračku jménem Pan Piškvirek plyšova myš na klíček,tet ji maji malý orlíci.

Je soutěživá


Skye která je jediná žena člen,tlapka , její hlavní barva je růžová.  Její úloha je obvykle založena na létání a hledají, a ona jezdí na vrtulník. Skye vždy dělá její přistání elegantní s vyletí. Její milost a její vynikající zapamatování dovedností pomáhá ji dělat dobře na tlap,tlap boogie .Skye je velmi milý a emocionální 


 Skyin Badge

Skye je chytrý Cockapoo, který miluje létat ve svém vrtulníku nebo s křídly ve svém mláďat balení. Snaží se vše, co s backflip, milosti a úsměvem.

 

Seznamte se Skye

Skye je nebojácný a inteligentní Cockapoo, který miluje létat ve svém vrtulníku nebo s křídly v její štěně smečky. Snaží všechno s backflip, slušnost a úsměvem.

Skye Bio - Paw Patrol

Skye je legrace-milovat a miluje hrát a podílet se na zábavné aktivity se svými kolegy tlapkova patrol přátel.  Nicméně, ona a Zuma  je neobyčejně konkurenceschopné proti sobě. Skye je velmi statečný a chytrý. Skye má také strach z orlů, jak je vidět v mláďatech Uložit toof .

Skye je jedinou létání štěně, s ní jet-pack sady a její vrtulníku. Skye je skvělý tanečník, a ona může dělat salta s grácií.  Její brýle mají vestavěný dalekohledu, jako objektivy. Kdykoliv Skye skoky, že téměř vždy dělá backflip.

 

 

File:Skye Flying.PNG

Výsledek obrázku pro ultimate rescue pups save the royal kitties


 Skye je rozkošný štěně s tmavě růžovými očima. Má speciální pilotní oblečení v barvě růžové. Skye je nejmenší z mláďat, a je jediný ženský člen tlapky. . Její chlupatý uši, její ocas, chmýří na hlavě, a kruhy kolem očí jsou oranžovo-ish. Její nohy, čenich, a břicho jsou krémová barva. Zbytek těla je zlato. Její nos je hnědý, a tak jsou její obočí. Má tři malé řasy a nečistoty z čela.

 

 

Výsledek obrázku pro tlapkova patrola blogy

Související obrázek

 


File:Vlcsnap-2014-06-08-08h09m42s174.png