Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tracker

27. 4. 2016

Tracker má vinikajicí sluch,mnohem víc než ostatni tlapky,a když je tma se boji,když sliši zvuky,ale když někdo potřebuje pomoc a tak se urači jit na pomoc i po tmě.Oblíbená hlaška:Na pší uši todo vídos,Jsem jedno ucho a nebo víc

Tracker  je jeep jízdu štěně se super jednání, který žije v džungli se Carlos  . Tracker čeká debut později v 3 serii Bratr se přidavá tlapkam.Tracker se čte Trakr

Vzhled: Tracker má hnědousrst s bílou spodní, obličeje a tlapky. Nosí červenou obojek se zeleným PAW Patrol mláďat záznamu, který byl obraz kompasu. Jeho převodovka se skládá z tmavě zeleného klobouku a tmavě zelené vestě.

Tracker rád hraje s různými druhy volně žijících živočichů v džungli. On často využívá své veliké sluchové schopnosti zachránit někoho v nebezpečí v případě potřeby. Přestože Tracker je statečný, že se mu nelíbí, že na tmavých místech.Pokaždé, když se chystá vzít do temného prostoru, jako je například chrám opice říká „oyoyoy,boji se tmy“.

Zařizení/štěně tag:Tracker má štěně tag jako zbytek jeho kolegy spoluhráči.Jeho štěně tag má stříbrný obrys a uvnitř je zelený s kompasem symbol na to, aby reprezentovat svou schopnost najít svou cestu k věci. Při použití, štěně-tag bliká své světlo.Štěně-tag má také speciální mechanismus, který umožňuje, aby mláďata PAW hlídka, aby se video hovory do ostatních členů PAW Patrol.

štěně pack: Tracker štěně-pack má hák, který se často používá k houpání na větvích. On také používá svůj hák vytáhnout věci, které by mohly být přilepená. Jeho štěně-pack má také funkci multi-nástroj, který odhaluje několik menších předmětů.

Dříp:Tracker dřip je bílý off-road vozidla se zelenými pruhy na to připomínající maskovat. Má 4 bodová světla na vrcholu a je „11“ na každé straně. Jeho symbol je také na každé straně vozidla.

Dovednosti schopnosti:sluch,dvojjazyčný (anglicky a španělsky

Tracker Badge

 

Seznamte Tracker

 Hola Amigos! Jsem Tracker, nejnovější člen Tlapkvé Patroly. Mám výborný sluch, který mi pomáhá lokalizovat problémy hluboko v džungli. Ve skutečnosti, někteří lidé říkají, že slyším věci ještě dříve, než nastanou! Mám robustní terénní vozidlo, které mi umožňuje projet těžkém terénu, a moje duální hák batoh mi umožňuje houpat vysoko mezi stromy. Pokud jste? Re někdy v džungli a potřebují pomoc, jen yelp! I? Ll být jisti, že vás slyšet! 

Výsledek obrázku pro paw patrol tracker

 

 

 

 

 

 

Související obrázek