Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zuma

19. 6. 2014

  

Oblíbená hláška:Zuma tohle svede,Jde se do vody 

Zuma zbožnuje kokos

Zuma je všechno o vodě! Tento Chocolate Labrador rád se směje a surfuje. Žije ve své loděnici a ponoří se do akce v jeho vznášedla.

 Zuma je Badge

Zuma  je pes Chocolate Labrador a vodní záchrana štěně tlapky. Zuma je čokoláda labrador retrívr štěně s mírnou vadou řeči. Jeho hlavní povinností jako člena PAW Patrol jsou vodní (související s vodou). Jeho hlavní barva je oranžová, vzhledem k tomu, že se obvykle nosí oranžové helmu ve službě sako a štěně balení jsou oranžové příliš. Jeho vozidlo je druh člunu nazývá vznášedlo.

 Zuma je všechno o vodě! To Chocolate Labrador ráda se směje a surf. Žije ve své loděnici a vrhne do akce v jeho vznášedla. Zuma má spoustu energie pro jakékoliv dobrodružství v obchodě pro něj!

 

 

Zuma je vše o vodě! Tento Chocolate Labrador miluje se smát a surf.Žije ve své loděnici a ponorů do akce ve svém vznášedla. Zuma má spoustu energie pro jakékoliv dobrodružství v obchodě pro něj!

Zuma je velmi uvolněný a klidný, i když ne tak vážné, pokud jde o povinnost, když je zralé, ale on je vždy loajální a má bohaté zálibu pro Ryder. Nicméně, když on a Rocky jsou dobří přátelé, a to navzdory skutečnosti, že Rocky má aquaphobia, on a Skye jsou unusally velmi konkurenční nad sebou

 

 

 

Zuma

 

další. Jednou, v Pups Fall Festival, Zuma a Skye dokonce argumentoval o tom, kdo se dostal do výtahu jako první.

Zuma Profile2

Zuma je výborný plavec, s potápěčské vybavení, které ho podporují, když ve svých podvodních misích.

Zumathroe  

 

 

Související obrázek

 

 

 

 

 

Zuma je docela v pohodě !! Miluji, jak dělá věci vody. kdyby byl skutečný pes mohl udělat potápěčský psí soutěže.

 

 

 

 

 

 

File:Lets dive in raz.PNG